Abington and Phippsville |
Bob Purser |
Labour |
|
Abington and Phippsville |
Zoe Smith |
Labour |
|
Abington and Phippsville |
Walter Wlodek Tarasiewicz |
Labour |
|
Billing and Rectory Farm |
Paul Leslie Clark |
Conservative |
|
Billing and Rectory Farm |
James William Hill |
Conservative |
|
Billing and Rectory Farm |
Keith-Holland-Delamere |
Labour |
|
Boothville and Parklands |
Mike Hallam |
Conservative |
|
Boothville and Parklands |
Jamie William Lane |
Conservative |
|
Boothville and Parklands |
Laura Emily Louise Stevenson |
Conservative |
|
Brackley |
Tony Bagot-Webb |
Conservative |
|
Brackley |
Fiona Elizabeth Baker |
Conservative |
|
Brackley |
Sue Sharps |
Independent |
|
Braunston and Crick |
Alan Edwin Chantler |
Conservative |
|
Braunston and Crick |
Rosie Humphreys |
Liberal Democrats |
|
Braunston and Crick |
Malcolm Robert Longley |
Conservative |
|
Brixworth |
Jonathan William Harris |
Liberal Democrats |
|
Brixworth |
Cecile Marie Michelle Irving-Swift |
Conservative |
|
Brixworth |
Kevin Donald Parker |
Conservative |
|
Bugbrooke |
Ann Addison |
Conservative |
|
Bugbrooke |
Adam William Brown |
Conservative |
|
Bugbrooke |
Karen Elizabeth Cooper |
Conservative |
|
Castle |
Jamal Alwahabi |
Labour |
|
Castle |
Enam Haque |
Labour |
|
Castle |
Danielle V Stone |
Labour |
|
Dallington Spencer |
Councillor Rufia Ashraf |
Labour |
|
Dallington Spencer |
Councillor Gareth Eales |
Labour |
|
Dallington Spencer |
Councillor Terrie Eales |
Labour |
|
Daventry East |
David Thomas James |
Conservative |
|
Daventry East |
Peter Matten |
Conservative |
|
Daventry East |
Colin Morgan |
Conservative |
|
Daventry West |
Councillor Terry Gilford |
Conservative |
|
Daventry West |
Councillor Lauryn Harrington-Carter |
Conservative |
|
Daventry West |
Councillor Wendy Randall |
Labour |
|
Deanshanger |
William Allan Martin Barter |
Conservative |
|
Deanshanger |
Ian Alexander McCord |
Conservative |
|
Deanshanger |
Ken Pritchard |
Conservative |
|
Delapre and Rushmere |
Raymond Connolly |
Conservative |
|
Delapre and Rushmere |
Julie Davenport |
Independent |
|
Delapre and Rushmere |
Emma Louise Roberts |
Labour |
|
Duston East |
Paul Stuart Dyball |
Conservative |
|
Duston East |
Nigel Leslie Hinch |
Conservative |
|
Duston East |
Greg Lunn |
Conservative |
|
Duston West and St. Crispin |
Matthew John Golby |
Conservative |
|
Duston West and St. Crispin |
Anna King |
Conservative |
|
Duston West and St. Crispin |
Jake Roberts |
Conservative |
|
East Hunsbury and Shelfleys |
Pinder Chauhan |
Conservative |
|
East Hunsbury and Shelfleys |
Andre Gonzalez De Savage |
Conservative |
|
East Hunsbury and Shelfleys |
Suresh Patel |
Conservative |
|
Hackleton and Grange Park |
Steve Clarke |
Conservative |
|
Hackleton and Grange Park |
Fiona Louise Cole |
Conservative |
|
Hackleton and Grange Park |
Andrew George Grant |
Conservative |
|
Headlands |
Mark Hughes |
Conservative |
|
Headlands |
Koulla Jolley |
Labour |
|
Headlands |
Paul Joyce |
Labour |
|
Kingsthorpe North |
Mohammed Aziz |
Conservative |
|
Kingsthorpe North |
Michael Brown |
Conservative |
|
Kingsthorpe North |
Sam Rumens |
Conservative |
|
Kingsthorpe South |
Harry Michael Patrick Barrett |
Labour |
|
Kingsthorpe South |
Sally Beardsworth |
Liberal Democrats |
|
Kingsthorpe South |
Cheryl Hawes |
Conservative |
|
Long Buckby |
Philip John Bignell |
Conservative |
|
Long Buckby |
Daniel Marc Lister |
Conservative |
|
Long Buckby |
Andrew Charles Morton |
Conservative |
|
Middleton Cheney |
Rebecca Alys Breese |
Conservative |
|
Middleton Cheney |
Rosie Herring |
Conservative |
|
Middleton Cheney |
Richard Edward Solesbury-Timms |
Conservative |
|
Moulton |
Daniel Cribbin |
Conservative |
|
Moulton |
John Shephard |
Conservative |
|
Moulton |
Michael Warren |
Conservative |
|
Nene Valley |
Lizzy Bowen |
Conservative |
|
Nene Valley |
Phil Larratt |
Conservative |
|
Nene Valley |
Jonathan Nunn |
Conservative |
|
Riverside Park |
Penelope Ann Flavell |
Conservative |
|
Riverside Park |
Stephen John Hibbert |
Conservative |
|
Riverside Park |
Andrew Cameron Kilbride |
Conservative |
|
Silverstone |
Dermot Cecile Nevile Bambridge |
Conservative |
|
Silverstone |
Alison Frazer Mitchell Eastwood |
Conservative |
|
Silverstone |
Charles Henry Manners |
Conservative |
|
Sixfields |
Imran Ahmed Chowdhury |
Conservative |
|
Sixfields |
Brian Sargeant |
Conservative |
|
Sixfields |
Nick Sturges-Alex |
Conservative |
|
St. George |
Muna Cali |
Labour and Co-operative Party |
|
St. George |
Cathrine Russell |
Labour and Co-operative Party |
|
St. George |
Winston Allister Strachan |
Labour and Co-operative Party |
|
Talavera |
Nazim Choudary |
Labour |
|
Talavera |
Janice Duffy |
Labour |
|
Talavera |
Dennis Meredith |
Liberal Democrats |
|
Towcester and Roade |
Councillor Maggie Clubley |
Conservative |
|
Towcester and Roade |
Councillor Louisa Fowler |
Conservative |
|
Towcester and Roade |
Councillor Lisa Samiotis |
Liberal Democrats |
|
Woodford and Weedon |
Rupert Frost |
Conservative |
|
Woodford and Weedon |
Jo Gilford |
Conservative |
|
Woodford and Weedon |
David James Smith |
Conservative |
|